Dostlarınızı bu programdan haberdar edin! Size bir borçları olsun.

Sıkça Sorulan Sorular

En çok sorduğunuz soruların cevapları burada.

Eğitimin İçeriği

Google'a girin. "Satış Eğitimi" kelimesini aratın. Dünyanın en büyük arama motoru ilk sayfasında CODE Satış Mühendisliği eğitimlerinden 10 yıldır bütün eğitim kurumlarından daha fazla bahsettiğini göreceksiniz. Dünyanın en büyük arama motoruna "Satış Eğitimi" sorgusunu yaptığınızda, satış eğitiminin CODE Satış Mühendisliği'nden alındığını söyleyecektir. Tıpkı www.satismuhendisligi.com sitemizde göreceğiniz yüzlerce dev kurumun tercih ettiği gibi.
Türkiye'deki uluslararası şirketlere Türkiye'de eğitimlerimizi verdikten sonra, global düzeyde ses getiren eğitim sonuçlarımız, Başta Almanya olmak üzere Avrupa'dan çeşitli uluslararası şirketlerden eğitim talepleri alır olduk. Avrupa'ya eğitim ihraç eden eden ilk Türk şirketi olarak Avrupa'nın önde Satış Eğitiminin CODE Satış Mühendisliği Satış Doktorluğu ve Satış Mühendisliği programları olduğunu test ettik ve tecilledik.
Code Satış Mühendisliği Sadece ama sadece satış eğitimi üzerine kurulu tek eğitim şirketidir. Sadece satış eğitimi konusunda, 24 sektör 3780 kurum ve 75.000 katılımcı ile 10 yıldır uzmanlaşan CODE Satış Mühendisliği'nin tek ve en güçlü eğitim programları sisteme dahil edilmiştir.

Eğitimin Kazandırdıkları

Satış Mühendisi Unvanı Resmi Tescilli. CODE Satış Mühendisliği A.Ş. Satış Mühendisleri Sayfasında (Satış Mühendislerini Görünü) Ömür Boyu Yayınlanacak, İsminiz ve Resimli Kısa CV'niz. İnternet aramalarında Satış Mühendisi olduğunuz ve hangi sektörde, hangi tecrübe ile çalışabileceğiniz, yukarıda logosu bulunan yerli yabancı dev kuruluşların, satış ekiplerine dahil etmek isteyecekleri ayrıcalıklı Satış Mühendisi Havuzunda yer alıyor.
On-line Programları başarı ile tamamlayan Satış Doktoru ve Satış Mühendisleri, İsimlerine özel olarak hazırlanan, CODE Satış Mühendisliği A.Ş. Resmi yazılı referans mektubuna sahip olurlar. Sektörün en önde satış geliştirme şirketinden yazılı referansa sahip olan satış profesyonelleri, bir çok bilinen dev kurumda her seviyeden satış ekibi pozisyonu başvurularında bilinir, tanınır ve öncelikli olarak tercih edilir. Örnek Referans Mektubu.
Satış Mühendisleri Grubu Profesyonel Kapalı Bir İş Ağıdır. (Private Business Network). Eğitimleri başarı ile tamamlayan ve bu kulübe dahil olan Satış Mühendisleri, Birbirlerini tanırlar. Her zaman her konuda birbirlerine destek olurlar. "İyi bir satış ekibi kurmanın en iyi yolu; iyi satıcıların tanıdığı ve bildiği profesyonelleri işe almaktır." Şirketler bunu bilir ve Satış Mühendislerinin Network'ünde yer alan profesyonelleri tercih ederler. Grup üyeleri birbirine iş bulur ve işinde destek olur.
İkna bilimi uzmanları tarafından dünya üzerindeki en bilinen satış müzakere ve iletişim kaynaklarından 20 yıllık bir süre içerisinde araştırılmış, Türkiye'de sahada test edilmiş, Yeni satış pazarlama ve ikna yöntemleri. Bu yöntemler işinizi, kariyerinizi ve satışlarınızdan elde ettiğiniz geliri matematiksel olarak arttıracaktır.

Yeni Bir Sorum Var!