Dostlarınızı bu programdan haberdar edin! Size bir borçları olsun.

“Sadece Satış Eğitimi, En İyi Satış Eğitimi" Mottonuzun Hakkını Veriyorsunuz.

Mercedes - Peter Boyle - International Business Developlement Director

Sadece Satış Geliştirme

Türkiye'nin ilk satış geliştirme şirketi, artık Türkiye'nin en büyük satış geliştirme grup şirketleri. Satışın eğitimi, iletişimi, uygulanması, kontrolü , denetlenmesi ve sonuçların izlenerek stratejilere dönüşmesi için çalışan, en son teknolojileri sadece satış bilimi hizmetine sunan şirketler.

İkna bilimi üzerine 25 yıllık araştırma, Satış ve Pazarlama saha analizler deneyler Türkiye pazarı üzerinde dünya standartlarının üzerinde yeni nesil teknik ve yöntemlerin kullanıldığı en etkin; Satış Eğitimleri | Satış Sunumları | Reklam Stratejileri | Sunumlar Lansmanlar ve Reklamlar | Performans Denetimleri | Mesaj Gücü Ölçümleri | Etkinlik ve Verimlilik Üzerine Analizler | Tüketici Davranışları Analizleri Kısacası satış ve satın alama konusunda sahada test edilmiş insan davranışları modelleri.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

CODE SATIŞ AKADEMİSİ

Avrupa'ya Satış Eğitimi İhraç Eden Tek Türk Şirketi. Sadece Satış Eğitimi En İyi Satış Eğitimi. Satış Doktorları ve Satış Mühendislerini Sertifikalandıran Türkiye'nin 1 Numaralı Satış Eğitimi Akademisi.

CODE SALESBOOK

Saha Satışı Analiz Eden, Sahaya Yapay Zeka Katan ve Dünya Standartları İle Satış Performansını Analiz Edip Yeni Stratejilere Çeviren Satış Gücü Yönetimi Uygulaması

YENİ MÜŞTERİLER - DÖNÜŞÜM AJANSI

Bilmediğiniz Reklam Ajansı. İkna Bilimini Kullanarak Tarihin En Etkin ve En Efektif Reklam Kampanyalarını Gerçekleştiren. Hatta Sipariş Usulu Müşteri Talebi Yaratan Bilmediğiniz Reklam Ajansı. Gücünü Yaratıcılıktan Değil İkna Biliminden Alan Alışılmadık Performans Reklam Ajansı

CODE HUMAN DYNAMICS

3.9 Milyar insanın (Toplam Sosyal Medya Kullanıcısı) Ne düşündüğünü , Nasıl Karar Verdiğini , Neleri Sevdiğini, Hangi Trendleri Takip Ettiğini Analiz Eden Eşsiz Bir Veri Kaynağı. İnsan Dinamiklerini Analiz Eden Bunları Yeni Satış ve İletişim Stratejilerine Dönüştüren Şirketimiz.

75.000 Kişiye Eğitim Verdik.

15 Yıldır Türkiye'nin ve Dünyanın En Önde Şirketlerinin Satış Ekiplerini Biz Eğitiyoruz.

75000
Satış Profesyoneli
7
Sertifikalı Eğitim Partneri
4500
Şirket
6
Üniversite